52 הסודות מאחורי קסם השיווק – לכבוש את לב הלקוח. לתמיד!

 

ערכת קסם השיווק כוללת 52 קלפים – בדומה למספרם בחפיסה רגילה – המחולקים לארבע סימנים המקובלים בקלפים ולכל אחד מהם מוצמדת משמעות חדשנית :  

השראה:  13 ציטוטים, המחשות ודוגמאות של קוסמים ידועים, הוגי דעות מפורסמים ומותגי על מצליחים שכל תפקידם לגרות את הדמיון ולהוביל אל דרך הקסמים השיווקית.

כיוון: 13מודלים וכלים חשיבתיים המהווים יחד את השלד לתוכנית השיווק.

ידע: 13 עובדות, רעיונות, מספרים ודוגמאות.

פעולה: 13 מרשמים לפעולה. הדרך המהירה ליישום כל המודלים לכלל תכנית שיווק מנצחת.  

 

בחזית כל אחד מ 52 הקלפים מופיע גירוי, פרובוקציה, מסר יצירתי סימן שאלה או רמז מתוחכם ולא מפוענח הגורמים למתבונן להט,רצון וסקרנות ללמוד, לפתור, להתמודד או לקבל הסבר.  

בצד השני של הקלפים מופיעים הפענוח והתובנה לקורא, ועימם גם הערך המוסף. כיצד למתג בדרך שונה. איך לפשט את המסובך. איך לעורר תשוקה למותג, כיצד ליצור בידול דרמתי, אמינות, מיקוד חוויית לקוח ושאר כלי נשק מתוחכמים ולא קונבנציונאליים בקרב על ליבו של הצרכן באלף השלישי.   

ערכת קסם השיווק מיועדת גם למקצועני שיווק, מיתוג ומרקום, גם לסטודנטים לשיווק ופרסום  וגם ליזמים ובעלי עסקים קטנים המעוניינים ליצור לעסק שלהם יתרון יחסי.  

קסם השיווק היא – מתנה מקורית – טכניקת לימוד –  גישה חדשנית וחוויה מקצועית -  הכל  בערכה אחת.

 

כללים והוראות שימוש

הכלל הראשון הוא שבקסם השיווק אין כללים! מספר השימושים האפשריים הוא אין סופי: חידות למשתתפים במפגשי שיווק, חומר גלם לתרגילים והתנסויות בסמינרים, השראה על לוח המודעות או שולחן הכתיבה, למידה אישית, חומר בעירה למפגשים (מדליקים) של חשיבה שיווקית וסיעור מוחות.  

רעיונות ותגובות ודרכי שימוש של מקצועני שיווק, מנהלי משאבי אנוש, מנהלים ויועצים ארגוניים אפשר לקרוא כאן באתר . 

נשמח לקרוא ולפרסם גם את התגובות והרעיונות שלכם. שלחו  אותם ישירות לאלירון טובי.


תודות וקרדיטים

רעיון, קונספט וכתיבה: אלירון טובי
ניהול קריאטיבי: אלירון טובי ויסמין וינוגרד   
ייעוץ תוכן: ירין קימור, דוד אייזיק, ליאון סגל ו יורם בר סלע
הפקה: יורם בר-סלע
צוות השיווק: עינת אדר וסמדר חדש
אתר האינטרנט: לב מילשטיין ודימיטרי ורזוצקי
עיצוב גרפי: יפעת מנחם
קידום אתרים: שחר עזר


מעל הכל ברצוננו להודות לכל לקוחותינו. בעבר, בהווה ובעתיד שהחליטו להפקיד בידינו את אסטרטגיות השיווק והמותגים שלהם. אתם הסיבה, המניע והתוצאה לכל מה שאנו עושים. בלעדיכם קסם השיווק לעולם לא היה מתרחש

הסמכת מאמנים


ערכת קסם השיווק הנה כלי עזר אידיאלי ליועצים ומאמנים עסקיים. מאמנים ויועצים בעלי ניסיון בייעוץ שיווקי ימצאו בערכה כלי מעולה להסביר, להמחיש ולחוות עם הלקוחות שלהם מהלכי שיווק מורכבים ומודלים חדשניים. מאמנים ויועצים שאינם בעלי השכלה שיווקית או נסיון בייעוץ שיווקי מוזמנים להכשרה ייחודית שנוצרה במיוחד. ההכשרה תיעשה בקבוצות קטנות ותכלול גם את הידע וגם מתודולוגיות עבודה מול לקוח באמצעות קלפי קסם השיווק. לקבלת פרטים נוספים-הקליקו כאן.