טל ארגמן, מנהל מכירות - פסקל

"לפני כשבוע נערך במכללה בה למדתי  טקס  הסיום מסלול מוסמכים במנהל עסקים (MBA ). לקראת הטקס  נתבקשתי לשאת את נאום הברכה בשם הסטודנטים. לשמחתי מספר ימים לפני הטקס הגיע לידי הטיוטא הסופית של 52 הסודות מאחורי קסם השיווק.  הוקסמתי! ובחרתי לשלב קטעים מתוך הספר בנאום שזכה לתגובות נלהבות.

 

כמי שעוסק בשיווק ומכירות במשך רוב שנות חייו אני מבקש להמליץ בחום על קסם השיווק. הספר מציג בצורה ייחודית בהירה ומקיפה את סודות וקסמי השיווק. אלירון טובי הצליח לסכם את מיטב התבונות והניסיון הרב שיש לו בתחום השיווק לכדי ערכה נפלאה. האקדמיה מעניקה לנו מידע רב איך הוא אינו מספיק, סודות השיווק הוא אחד מאותם ספרי החובה שכל מנהל חייב שיהיה על שולחנו".

אירית ארד – ורום , מנהלת משאבי אנוש, מרחב ישראל נטפים

"זכיתי לקבל את אחד העותקים בגרסת הניסוי של קסם השיווק. התלהבתי ובחלטתי להשתמש בערכה במפגש אסטרטגי  שרוב משתתפיו היו אנשי ניהול ומכירות. הערכה שימשה אותנו כתרגיל פותח אשר מטרתו הייתה השראתית- כניסה לעולמות השיווק וחיבור המשתתפים לשפת השיווק.

הקלפים עוררו עניין רב בקרב המשתתפים, שעברו וקראו את הקלפים עד שבחרו את האחד שדיבר אליהם במיוחד. כל המשתתפים ללא יוצא מהכלל  נרתמו לדיון כשבכל קלף שנבחר ניתן היה למצוא חיבור לארגון שלנו. משם התפתח דיון מעמיק.

בחרנו אף לאמץ כמה קלפים כחלק מהשיח העסקי שלנו- קלף המעגלים האסטרטגיים משמש אותנו בדיונים אסטרטגים אחרים ו..אנחנו שואפים להיות באוקיינוסים הכחולים!"

בני לובל - מנכ"ל - אנגלו סכסון ירושלים

רכשתי לעצמי עותק של ערכת קסם השיווק מיד כשראיתי אותה בפעם הראשונה. לדעתי הערכה ממש מגניבה.
הצגתי אותה בישיבת צוות שקיימתי עם אחד הצוותים שלי. נתתי לכל אחד ממשתתפים לבחור קלף, לחשוב קצת ואז להציג אותו ואת ההשלכה של הקלף והתובנה שבו, על עבודתו/עבודתנו.

זה היה מצוין, עד כדי כך שהחבר'ה ביקשו שנציג קלף אחד בכל ישיבה, ולא כמו שעשיתי, כי כל קלף הוא עולם ומלואו ושווה ישיבה מיוחדת לו.

ליאור מנור - רב אמן קסמים ומהנדס מחשבות

"אלירון טובי הוא קוסם פיקח. כשאלירון מדבר אני תמיד מקשיב, וכשאלירון מרצה על שיווק אני עושה הכל כדי לשבת בשורה הראשונה. אלירון יודע לסדר את הדברים החשובים ולהסביר אותם בצורה קולחת ומעניינת. אני ממליץ לכל אדם שרוצה למכור מוצר לקרוא את מה שאלירון כותב ולהקשיב היטב לדבריו."